Aktualności

Projekt w Cherbourgu zakończony! Zapraszamy do Galerii zdjęć

 

Francuska organizacja Maison Pour Tous Léo Lagrange“ z Cherbourga zaprosiła nasze Stowarzyszenie do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie z programu ERASMUS+. Projekt “E.T.R.E.” odbędzie się w dniach 9 – 17 lipca, 2 – 10 grudnia 2017 roku we Francji w Cherbourgu.
W projekcie weźmie udział młodzież w wieku 14-17 lat z 4 krajów europejskich Francji, Rumunii, Polski i Niemiec. Podczas projektu młodzież zastanowi się czym jest różnorodność kulturowa, obywatelstwo europejskie, integracja europejska . Nie zabraknie zajęć sportowych promujących zdrowy i aktywny styl życia.


Niemiecka organizacja Landesjugendwerk der AWO Thüringen zaprosiła nasze Stowarzyszenie do wzięcia udziału w  międzynarodowym projekcie z programu ERASMUS+ . Projekt  F.A.M.E  czyli  „Find A Magic Echo”  odbędzie się w dniach  24.07.2017 –  01.08.2017 w Niemczech w Turyngii.
 W projekcie weźmie udział młodzież w wieku 14-17 lat z 4 krajów europejskich Francji, Węgier, Polski i Niemiec. Tematem przewodnim projektu jest rozwój osobisty uczestników. Oprócz tego odbędą się warsztaty dotyczące refleksji i świadomości odmienności kulturowych, wzajemnego szacunku , integracji europejskiej. Projekt promuje także aktywny i zdrowy styl życia nie zabraknie więc zajęć sportowych.


Francuska organizacja Maison Pour Tous Léo Lagrange“ z Cherbourga zaprosiła nasze Stowarzyszenie do wzięcia udziału w międzynarodowym szkoleniu „No Borders More Skills”  z zakresu rozwijania umiejętności kształcenia edukacji nieformalnej. Szkolenie jest kontynuacją corocznych szkoleń  o tematyce edukacji nieformalnej. Szkolenie odbędzie się w dniach 2 -10 grudnia 2017 roku we Francji w Cherbourgu.

Free WordPress Themes, Free Android Games